top of page

wt., 12 wrz

|

Holistique Warszawa

Trening Ja w Harmonii

W czasach, kiedy tempo życia przyspiesza, a wymagania codzienności przeciążają nasze ciała i umysły, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na swoją energię. Zachowanie równowagi energetycznej jest bardzo istotne. Zapewnia właściwe funkcjonowanie organów wewnętrznych, metabolizmu, układu hormonalnego

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Trening Ja w Harmonii
Trening Ja w Harmonii

Czas i Miejsce

12 wrz 2023, 18:00 – 19:00

Holistique Warszawa, Stefana Jaracza 3, 00-378 Warszawa, Poland

O wydarzeniu

Jaki jest poziom Twojej energii?

W czasach, kiedy tempo życia przyspiesza, a wymagania codzienności przeciążają nasze ciała i umysły, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na swoją energię.

Zachowanie równowagi energetycznej jest bardzo istotne. Zapewnia właściwe funkcjonowanie organów wewnętrznych, metabolizmu, układu hormonalnego i odpornościowego. Wszystko to ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie.

Trening dostarcza rzetelnej wiedzy i praktycznych narzędzi, które pozwolą Ci odzyskać równowagę energetyczną, zwiększyć witalność i poprawić samopoczucie.

Każde spotkanie składa się z trzech części:

Teoretycznej (10 minut) - energii dla naszego mózgu: co nauka mówi o mechanizmach jakim podlega nasza energia życiowa o systemie energetycznym człowieka wg Instytutu Heartmath

Praktycznej (30 min) - energii dla emocji i duszy - ćwiczenia mentalne, techniki relaksacyjne, techniki identyfikacji emocji oraz pogłębiające samoświadomość w zarządzaniu energią wewnętrzną.

Integracyjno-inspiracyjnej (20 min) - energii dla serca - krótka wymiana doświadczeń w gronie uczestniczek przy regenerującym energię napoju.

Treningi, to nie tylko okazja do pogłębienia swojej wiedzy i nabycia nowych kompetencji ale również okazja do spędzenia czasu w gronie inspirujących kobiet, które szukają sposobów na wzmocnienie swojego ciała, umysłu i duszy.

Serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że dołączysz do tego wyjątkowego wydarzenia.

Wzmocnij się i poczuj harmonię w swoim życiu!

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

- pogłębienie kontaktu z ciałem

- doskonalenie umiejętności odczytywania sygnałów z ciała

- analiza własnych wzorców emocjonalnych

- odkrycie emocjonalnego podłoża objawów pojawiających się w ciele

- zwiększona pojemność na czucie emocji

- ugruntowanie i wewnętrzna stabilność

- bezpieczna przestrzeń na ekspresję emocji

- możliwość pracy z napięciami i uwolnienie napięć psychogennych

Udostępnij

bottom of page