top of page

sob., 08 lip

|

Warszawa

Autentyczne Emocje

„Czuję, więc jestem”. Człowiek to wielowymiarowa istota, której do szczęścia potrzebna jest świadomość emocjonalna. Zapraszamy na warsztaty emocji!

Registration is closed
See other events
Autentyczne Emocje
Autentyczne Emocje

Czas i Miejsce

08 lip 2023, 10:00 – 18:00

Warszawa, Stefana Jaracza 3, 00-378 Warszawa, Poland

O wydarzeniu

Kartezjusz powiedział „Myślę, więc jestem”. A my mówimy „Czuję, więc jestem”. Człowiek to wielowymiarowa istota, której do szczęścia potrzebna jest świadomość emocjonalna, tak aby w pełni cieszyć się życiem. Na naszym warsztacie pomożemy Ci zrozumieć własne emocje, to jak powstają i jaki mają wpływ na Ciebie i na inne osoby w Twoim otoczeniu.

Emocje to również potężne narzędzie, które wspiera Cię w codziennym życiu informując o Twoich potrzebach. Odkoduj ten język emocjonalny i nauczyć się zarządzać tym olbrzymim potencjałem jaki posiadasz, tak aby uzdrowić relacje z samym / samą sobą i z bliskimi.

Na warsztacie będziemy patrzeć, odczuwać i przyglądać się emocjom pod różnym kątem: ciała, oddechu, myśli a także relacji w związkach. Poznamy również praktyki oddechowe oraz będziemy praktykować uważność (mindfulness) i otwierać się na własne emocje.

Niezbędny jest wygodny i miękki strój. 

Bilety

  • Autentyczne Emocje

    350,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij

bottom of page